Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$exposed_input w views_plugin_display_attachment->attach_to() (linia 230 z /bartkowiak_d/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

Najczęstsze pytania

To okna występujące najczęściej w starym budownictwie. Ich konstrukcja różni się od typowych okien jednoramowych przede wszystkim tym, że mają ramę rozbudowaną na zasadzie skrzynki w której są dwie oddzielne ramy okienne. Wewnętrzna i zewnętrzna... więcej

To drzwi pozbawione typowych falcy, stanowiących przylgę dolegającą do ościeżnicy. Są to drzwi tzw. „tępe”, które po zamknięciu tworzą jedną płaszczyznę z opaską. Wchodzą niejako w ościeżnicę.

To drzwi do zastosowania lub zastosowane w łazienkach czy toaletach. Zwykle wyposażone w zamknięcie typu blokada wc i kratki wentylacyjne zapewniające zwiększoną cyrkulację powietrza.

To drzwi, których płaszczyzny obłożone są zewnętrzną okładziną zwaną fornirem. Forniry są zarówno naturalne (cienkie, grubości ok. 1 mm, skrojone płaty drewniane zwane potocznie okleiną) - jak w przypadku naszych drzwi oraz sztuczne wykonane z... więcej

Drzwi harmonijkowe to drzwi otwierające się w sposób niekonwencjonalny, łamiąc się jak harmonijka, zależnie od wielkości na 2, 3 lub więcej części.

Drzwi przesuwne są specyficznym wyrobem który pozwala na swobodne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu.
Drzwi przesuwne występują w wersji wyrobu zewnętrznego jak i wewnętrznego.

Drzwi antywłamaniowe posiadają zamek wielopunktowy, który blokuje skrzydło przy klamce w co najmniej trzech punktach.
Do tego zamka wymagane są wkładki z atestem, które w pierwszej kolejności są demolowane. Bardzo ważnym elementem zwłaszcza... więcej

Cena okien w głównej mierze zależy od materiałów przyjętych do kalkulacji, elementów dodatkowych wykraczających poza standard naszej produkcji, metrażu stolarki, która będzie wykonywana oraz od wszelkich nietypowych wymagań klienta.

Aby zapobiec lub zmniejszyć zjawisko skraplania się pary wodnej na szybach, możemy zastosować w nowo wykonywanych oknach następujące rozwiązania:
- stosowanie szyb dwukomorowych
- stosowanie w zestawach szybowych ciepłych ramek... więcej

W naszej firmie do produkcji okien wykorzystujemy dostępne i sprawdzone w branży stolarskiej budowlanej gatunki drewna, takie jak sosna, dąb oraz meranti; wszystkie w wariantach litej jak i łączonej. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie... więcej

Zamawiając okna w naszej firmie, mamy do wyboru podstawową paletę kolorystyczną lazurów (farb ukazujących rysunek drewna) oraz farb kryjących wg palety RAL lub NCS.

Czas dostawy jest zależny od odległości do klienta, natomiast czas produkcji standardowej stolarki waha się od 6 do 8 tygodni od momentu wpłaty zaliczki i podpisania umowy. Istnieje możliwość wykonania stolarki „ekspresowej”.

Można, warunkiem koniecznym jest temperatura powietrza nie niższa niż -6 stopni Celsjusza.

Przede wszystkim należy skontaktować się z działem sprzedaży. Skontaktować można się bezpośrednio, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Tam możemy uzyskać szczegółowe... więcej

W naszych oknach mamy możliwość zamontowania nawiewników dodatkowych, lub zastosowania funkcji mikrowentylacji.

Jeżeli okno jest zamontowane prawidłowo, to jedną z przyczyn może być zastosowana funkcja mikrowentylacji, uszkodzona uszczelka lub niedomknięte/otwarte okno.

Głównymi czynnikami kwalifikującymi stolarkę do wymiany jest brak szczelności, funkcje niespełniające dzisiejszych norm, przestarzała konstrukcja, niska termoizolacyjność, niska ergonomia użytkowania, mała dźwiękoszczelność oraz względy... więcej

Różnią się głownie miejscem stosowania oraz konstrukcją i technologią wykonania.
Drzwi wejściowe wykonujemy o grubości 68 mm, z litego materiału malowanego lakierem akrylowym dedykowanym do stolarki zewnętrznej, który w... więcej

Dopasowujemy stolarkę do indywidualnych potrzeb klienta.Wykonujemy okna i drzwi wg wymiarów rzeczywistych, tzw. „z natury”. Nie narzucamy klientowi naszej bazy wymiarowej.

Okna drewniane mają bardzo wiele zalet, wśród nich między innymi:
- jest to produkt naturalny i ekologiczny,
- drewno jako budulec sprawdza się od wieków,
- okna drewniane są trwałe: z biegiem czasu można je odświeżać i... więcej

Drzwi lewe i prawe rozróżniamy w następujący sposób:
otwierając „na siebie” drzwi lewe rozpoznajemy po usytuowaniu zawiasów po lewej stronie skrzydła, analogicznie drzwi prawe po usytuowaniu zawiasów po prawej stronie.

Najważniejsze by okucia były jak najlepszej jakości i wygodne w użytkowaniu, ergonomiczne, a przede wszystkim bezpieczne.

Ze względu na częstotliwość korzystania z okuć, kluczowym kryterium jest ich niezawodność i wysoka... więcej