Firma Bartkowiak

Firma Bartkowiak

fot. Daniel Grochowiak, tel. 605-997-704
Jesteśmy producentem okien, drzwi i okiennic drewnianych. W codziennej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm, dzięki któremu możemy zaoferować najwyższą jakość naszych produktów.

Tradycja i nowoczesność
Od 25 lat nieprzerwanego działania na rynku, nieustannie udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę, opierając się na sugestiach ze strony klientów i spełniając ich najwyższe wymagania.


W nowoczesnej fabryce wyposażonej w profesjonalny park maszynowy wykorzystujemy osiągnięte przez lata doświadczenie i postępową technologię.

Indywidualne podejście
Współpraca z architektami i projektantami pozwala każdego klienta traktować indywidualnie. Jesteśmy w stanie spełnić najróżniejsze i najbardziej nietypowe oczekiwania.

Tworzymy okna i drzwi do obiektów nowoczesnych jak i zabytkowych. Wśród naszych wielu realizacji mamy zarówno duże budynki mieszkalne, domy jednorodzinne, budownictwo przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej.

Dbałość o szczegóły
Wykwalifikowana kadra pracowników i praktyczna wiedza pozwalają nam zaoferować najwyższą jakość produktów, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu.