Technologia produkcji

Technologia produkcji

Produkcja okien, drzwi i okiennic drewnianych odbywa się w naszej głównej siedzibie w Przybyszewie, w hali produkcyjnej, wyposażonej w nowoczesne maszyny numeryczne oraz urządzenia pomocnicze.

Sprzęty, z których korzystamy pozwalają na precyzyjną obróbkę stolarską, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe elementy, w tym te wymagające wysokiej dokładności. Maszyny zapewniają równocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki stosowaniu m.in. czujników ostrzegających przed zbliżeniem do pracującego urządzenia oraz siatek kontrolnych ograniczających dostęp. Centralny system odwiórowywania zapewnia porządek w hali produkcyjnej.

Profile okienne

Okna drewniane wykonane są z klejonki sosnowej, dębowej, meranti lub innej wybranej przez klienta. W standardzie występuje szyba zespolona jednokomorowa, o parametrach zależnych od wybranego profilu. Na życzenie możemy stosować również inne pakiety szybowe.

Czterowarstwowa powłoka lakiernicza oraz aluminiowe odwodniki zwiększają trwałość produktu. Zastosowane okucia obwiedniowe zapewniają szczelność i komfort użytkowania.

Okno euro 68Okno euro 78Okno euro 92
Okno euro 68
Ug=1,1
Rw=32dB
Okno euro 78
Ug=0,7
Rw=33dB
Okno euro 92
Ug=0,5
Rw=34dB

Ug - współczynnik przenikania ciepła
Rw - współczynnik izolacji akustycznej

Okna drewniano aluminiowe

Gemini Quadrat FBGemini Reno LineGemini Soft Line

Odwodniki

Odwodniki okienne

Przymyk stylizowany

Szprosy

Przykładowe rozwiązania techniczne

Okno z poprzeczkąBalkon z kasetonemOkno jednoskrzydłowe
Okno z poprzeczkąBalkon z kasetonemOkno jednoskrzydłowe
Okno dwuskrzydłowe - słupek ruchomy
Okno dwuskrzydłowe - słupek ruchomy
Okno dwuskrzydłowe - słupek stały
Okno dwuskrzydłowe - słupek stały
Okno jednoskrzydłowe
Okno jednoskrzydłowe

Przykładowe konstrukcje

Przykładowe konstrukcje

Więcej szczegółów mogą zaprezentować Państwu nasi doradcy, którzy zadbają o to by dopasować ofertę idealnie do Państwa oczekiwań.