Realisations

Domy Prywatne

Okna i drzwi to jeden z najważniejszych elementów podczas budowy domu. Właściwie dobrana stolarka pozwoli cieszyć się nią przez długie lata.

Wysoka precyzja wykonania i użycie najlepszych jakościowo, markowych komponentów stanowią także gwarancję bezpieczeństwa.

Budując dom warto wybrać okna i drzwi, które zostaną z nami na długie lata. Inwestując w jakość, zapewniamy sobie spokój, ale także i oszczędność – dobrze dopasowane i wykonane okna zapobiegną stratom energii.

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji firmy Bartkowiak, które wykonaliśmy w domach prywatnych:

Przykład realizacji w stylu wiejskim.
Przykład zastosowania okien narożnikowych.
Realizacja domu prywatnego w Atenach.
dom jednorodzinny, okiennice przesuwne

Architektura zabytkowa

Okna i drzwi w budynkach zabytkowych są wyzwaniem. Wymagania konserwatorskie bardzo często określają szczegółowo jak powinny wyglądać i jak być wykonane. Podemujemy się realizacji takich wyzwań, ponieważ wiemy że stosowane przez nas metody produkcji pozwalają zadbać o najdrobniejszy szczegół i wykonać nawet nietypowe elementy stolarki okiennej.

Nasi doradcy pomogą dopasować najlepsze metody i zasugerują właściwe rozwiązania, dostosowane do stylu i charakteru budynku zabytkowego oraz szczegółowych wymagań konserwatora zabytków.

Zabytkowy apartamentowiec
Renowacja zabytkowego pałacu w Lubinie

Apartamenty

Apartament kupowany od dewelopera to zakup, wobec którego klient ma niezmiernie wysokie oczekiwania. Nie można sobie w takim wypadku pozwolić na półśrodki.

Przygotowując ofertę okien i drzwi dla apartamentów i apartamentowców, mamy na uwadze to, że musimy zagwarantować najwyższy standard i najlepsze wykonanie.

Przykład realizacji o charakterze nowoczesnym.
Apartamentowiec o zabudowie narożnikowej

Hotele

W Firmie Bartkowiak zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne dla budowanego hotelu jest zapewnienie jednolitego stylu budynku, który pozwoli gościom odczuć klimat miejsca zgodnie z zamierzeniami architekta. Dlatego oferujemy indywidualne podejście do każdego projektu, dostosowując nasze propozycje do charakteru miejsca.

Niezależnie od rozmiaru inwestycji – zarówno do niewielkich obiektów, jak i dużych apartamentowców, jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne rozwiązania, które zapewnią Państwa gościom niezapomniany pobyt, a właścicielom obiektu zapewnią trwały i solidny produkt.

Poniżej prezentujemy nasze przykładowe realizacje:

Hotel w Salonikach
Realizacja elewacji hotelu z zastosowaniem okiennic

Budynki publiczne

Budynki publiczne to zawsze spore wyzwanie dla architekta. Muszą spełniać wysokie wymagania społeczne, a równocześnie gwarantować rozsądne koszta budowy.

Również w takim wypadku firma Bartkowiak jest w stanie dostarczyć wysokiej jakości okna i drzwi drewniane, stosowane w szkołach, szpitalach, urzędach, itp.

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje w budynkach publicznych

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Klinika w Hamburgu